Vinařství Lednice

Srdce Moravského ráje   |   Nejdecká 714, Lednice   |   otevřeno celoročně

Aktuálně Kalendář akcí Prohlídky, degustace, teambuildingy Virtuální prohlídka Bistro Stellplatz

Vinařský Stellplatz Annovino Lednice

V těsném sousedství vinařství se nachází Vinařský Stellplatz Annovino, v samém srdci kouzelného Lednicko-valtického areálu, minutu autem od zámku. Nedaleko je romantické zákoutí Zámecké Dyje, tzv. bobří řeky a lužního lesa.

Součástí Stellplatzu jsou elektrické přípojky,  přívody pitné a užitkové vody, výlevka na chemické WC, výlevka na šedou vodu. Samozřejmostí je splachovací toaleta, sprchy, venkovní kuchyňka, ohniště a zázemí tvoří přilehlá Vinařská stodola s možností posezení. To vše máte v ceně parkovného.

A protože jste ve vinařství můžete degustovat lednická vína, zúčastnit se prohlídek vinařství či ochutnat nějakou regionální specialitu z vinařského bistra. V areálu je dále herní koutek (kolotoč, trampolína a pingpong zdarma) a začátek cyklistických stezek a turistických tras. Blízkou Zámeckou Dyji, přezdívanou také jako moravská Amazonka, si můžete projet na zapůjčené loďce.

Cena v sezóně (27. březen – listopad): 500 Kč za místo na noc

Cena mimo sezónu (prosinec – 26. březen): 300 Kč za místo na noc – mimo sezónu nejsou v provozu sprchy, toalety a neteče pitná voda!

Rezervace pište na info@annovino.cz (nejsou nutné pro zaparkování, je ale lepší mít své místo jisté).

Kapacita: 32 míst (25 na trávě a 7 na betonu)

V případě příjezdu po otevírací době vinařství a bez rezervace, volejte 724 165 961. Pokud rezervaci máte, rovnou zaparkujte na své místo a platit můžete následující den ráno. 

Cenu parkovného uhradíte u obsluhy vinotéky přímo ve vinařství.

Mapa Stellplatzu

Provozní řád

  1. Vinařský Stellplatz ANNOVINO je soukromé parkoviště pro obytné vozy a karavany.
  2. Vjezd je možný kdykoli. V provozní době vinotéky Annovino se prosím nejprve nahlaste obsluze vinotéky. Přijedete-li po zavírací době, volejte tel. 724165961.
  3. Při nahlášení ve vinotéce zaplatíte poplatek za místo dle aktuálního ceníku na www.annovino.cz. Cena je kompletní za parkovací místo, vodu, elektřinu a použití popelnice.
  4. Check-in (příjezd) nejdříve v 14.00 hodin, check-out (odjezd) nejpozději ve 11.00 hodin. Možno prodloužit po domluvě.
  5. Je možnost doplnit pitnou vodu a připojení k elektrické síti. K dispozici je i venkovní hygienické zázemí – toalety a sprchy.
  6. S otevřeným ohněm prosím manipulujte pouze v prostoru ohniště.
  7. Pohyb domácích zvířat pouze na vodítku.
  8. Stanování není povoleno.
  9. Dodržujte noční klid v době od 22:00 do 6:30.
  10. Udržujte prosím pořádek.