Vinařství Lednice

Srdce Moravského ráje   |   Nejdecká 714, Lednice   |   otevřeno celoročně

Aktuálně Kalendář akcí Prohlídky, degustace, teambuildingy Virtuální prohlídka Bistro Stellplatz

Ochutnávky lednických vín

Vinařské bistro

Piknik v zahradě Amonit

Domácí řemeslná zmrzlina

Zvýhodněné nákupy vín

Stellplatz v areálu vinařství

Aktuálně ve vinařství

Rodinné vinařství ANNOVINO Lednice

Léta jsme ve vlastních vinicích sbírali a z okolí od spřízněných duší shromažďovali místní mušličkový vápenec. Když ho bylo dost, postavili jsme z něj unikátní budovu, která citlivě propojuje vše typické pro zdejší výjimečný terroir. Podle odborníků jsou zkameněliny staré až 20 milionů let. Zdi jsou z nich precizně vystavěné pěkně po staru beze spár a úprav. Jen tak, jak je stvořila matka příroda.

Stejně uctivě přistupujeme ke starým vyřazeným sudům. Tak vznikl soubor originálního nábytku, u kterého je radost popíjet víno.  

V našem vinařství ANNOVINO vína ochutnáte i nakoupíte včetně užitečných vinařských dárků. V  sortimentu nechybí ani regionální potraviny Výběr z farmy či domácí řemeslná zmrzlina. Za zkoušku určitě stojí i nějaká specialita z našeho Vinařského bistra.

Najdete toho u nás ale mnohem víc. Výstavu historických vinařských potřeb. Unikátní expozici zkamenělých živočichů, symbolu dávných prehistorických moří. Nechybí upoutávka na naše atraktivní Valtické Podzemí.

A to není všechno. V průběhu roku 2020 vznikla unikátní odpočinková zahrada Amonit s kamennými prvky, pergolou, dětským koutkem a naprosto jedinečnou výsadbou révy vinné.

Nezapomínáme ani na zábavu. Pokud si budete chtít užít některou z našich vinařských akcí, určitě si vyberete z našeho kalendáře akcí.

Garantujeme, že u nás bezproblémově zaparkujete, a to včetně kol a autobusů. Navíc se v blízkosti našeho vinařství nachází i nový a vybavený Stellplatz, kde můžete pohodlně zaparkovat se svým karavanem. Zázemí pro posezení vám poskytne Vinařská stodola.

 

Do vinařství na loďce či koloběžce

Vinařství ANNOVINO Lednice má vlastní přístav na Zámecké Dyji přezdívané též moravská Amazonka. Ve spolupráci se společností SUNDISK jsme připravili možnost přijet do vinařství z centra Lednice netradičně po vodě nebo na koloběžce.

www.lodedyje.cz

Otevírací doba 

pondělí – čtvrtek 9.30 – 17.00
pátek 9.30 – 18.00
sobota 10.00 – 18.00
neděle 10.00 – 16.00

Kontakty

adresa: Nejdecká 714,
691 44 Lednice
najít na mapy.cz
telefon: +420 724 165 961
+420 601 697 552
e-mail: lednice@annovino.cz
web: lednice.annovino.cz

Ohodnoťte nás

Na Tripadvisoru 

Děkujeme!