Kalendář akcí Turistické cíle Za vínem Na kole Po vodě Pro skupiny O víně Ubytování Stellplatz Suvenýry...

Lodě a koloběžky Dyje

Partnerský projekt společností SUNDISK s.r.o. a ANNOVINO VINAŘSTVÍ LEDNICE s.r.o. 

Nabízí kombinaci dvou oblíbených sportů – jízdu na koloběžce a splouvání „moravské Amazonky”, jak Zámeckou Dyji s oblibou nazývají místní obyvatelé pro její nespoutaný přírodní ráz. Pro jízdu na koloběžce můžete využít koloběžky českého výrobce Kostka, pro splutí lodě taktéž od českého výrobce Železný nebo paddleboardy Tambo.

ZASTAVTE SE VINAŘSTVÍ

Výlet pro celou rodinu.

Vychutnejte si krásy Podyjí a Pálavy, zažijte dobrodružství, ochutnejte vína zrozená v Lednici a udělejte něco pro své zdraví. Během své cesty po Zámecké Dyji máte jedinečnou možnost zakotvit svou loď ve vinařském přístavu Annovino a navštívit největší lednické vinařství Annovino.

Určitě neváhejte a využijte příležitost k exkurzi po vinařství, k ochutnávce vín a k příjemnému odpočinku v unikátní budově vinařství vystavěné z mušličkového vápence tvořeného zkamenělinami. Zázemí pro celou rodinu poskytne nejen stylová vinotéka vybavená souborem originálního nábytku, ale také nově vybudovaná nevšední vinařská zahrada Amonit s pergolou a s mnoha přírodními zákoutími a tvůrčími herními prvky, které ocení zejména vaše děti.

Více info — jak si půjčit loďku a koloběžku

Turistické informační centrum ve vinařství Annovino Lednice

adresa: Nejdecká 714,
691 44 Lednice
najít na mapy.cz
telefon: +420 724 165 961
e-mail: info@annovino.cz

Aktuální otevírací dobu najdete na stránce Vinařství Lednice

Certifikát Turistického informačního centra: